KONSULTACJE ONLINE, NOWE I KONTYNUACJA

Ze względu na wyjątkowe okoliczności, przechodzę od teraz na pośrednią  formę konsultacji dietetycznych. Mam nadzieję, że nie potrwa to długo, ale z drugiej strony, osoby zdeterminowane, żeby osiągać efekty i chcące pracować nad sylwetką oraz po prostu zdrowiej się odżywiać, nadal mają możliwość uzyskiwania porad i ogólnie wsparcia z mojej strony. Od jutra działamy również z treningami (wiecie dobrze, że Wam nie odpuszczę, ale szczegóły w bezpośrednim kontakcie).

2 pozytywy obecnej sytuacji (często ignorowane, ale znaczące):

1. Większość osób miewa kryzysy związane z trzymaniem diety w związku z imprezami, biesiadami etc., teraz jest to ograniczone/ wyeliminowane.

2. Spora grupa Podopiecznych ma teraz więcej czasu, więc spada ilość potencjalnych wymówek w kwestii ćwiczeń:)

 

Poza wszystkim, jeśli nawet temat diety zostanie zawieszony (ale w rozumieniu skutków w postaci chudnięcia, a nie diety jako racjonalnego żywienia- WRĘCZ PRZECIWNIE, tym bardziej należy teraz jeść z sensem), pamiętajmy, że są rzeczy pilniejsze i mniej pilne, więc Każdy niech rozważy, czy ma motywację i naprawdę chce działać dalej. Jeśli tak- postaram się pomóc, na ile to możliwe.

 

Chcąc uniknąć zbyt wielu powtarzających się pytań, przygotowałem zestaw materiał informacyjny. Zapraszam do zapoznania się i do kontaktu. BROSZURA INFORMACYJNA (pobierz).

Dbajmy o siebie i bliskich. Zdrowia!